Магазин плаття з приміркою! (098) 980-70-24 , (063) 843-38-18 РУС/УКР
0

 

РІ МАРІ

Швейне підприємство було засноване в 2008 році в м. Харків. Відтоді і до сьогоднішнього дня кожна модель створюється з розумінням потреб жінки у сучасному світі, її бажань і навіть капризів.
Спираючись на європейські стандарти якості, ретельно підбираються тканини з унікальним малюнком, до дрібниць відпрацьовуються лекала, в пошитті виробів дотримується бездоганна акуратність. Тонкий смак і увага до деталей створюють істинно жіночні силуети з ідеальною посадкою по фігурі.
Сучасна жінка розумна, ніжна, непередбачувана... Вона справжня! У неї дивовижне почуття стилю і розумний підхід до моди. ТМ "Рі Марі" чуйно реагує на модні тенденції, що змінюються, щоб від сезону до сезону запропонувати вам дійсно трендові моделі.

 

ТМ МАРМЕЛАД

Торгова Марка " Marmelad" - виробник жіночого і молодіжного одягу. Для виготовлення продукції найвищої якості, виробництво забезпечене сучасним, постійно обновлюваним устаткуванням. Використовуються тканини виробництва Туреччини і Польщі. Компанія почала свою роботу в 2011 році, в даний момент знаходиться в м. Київ. ТМ " Marmelad" є офіційно зареєстрованим брендом.
Для задоволення потреб клієнток модельєри компанії постійно поповнюють асортимент. Завдяки оптимальному співвідношенню ціни і якості, продукція упевнено завойовує довіру покупців і бажання купувати її знову і знову.

 

V&V

Компанія " ВВ" працює у сфері швейного виробництва з 1998 року в м. Одеса. Підприємство спеціалізується на виробництві жіночого одягу легкого асортименту. На початку 2009 року Держава відмітила швацьке підприємство " ВВ" як одного з Лідерів у своїй галузі.
Виробництво укомплектоване новітнім устаткуванням, персонал проходить строгий конкурсний відбір. Одним з найважливіших напрямів діяльності підприємства " ВВ" є прагнення до постійного оновлення моделей, що випускаються і їх широкого асортименту. Ретельний підхід до вибору тканин і їх якості.
У колекціях можна побачити як повсякденний, так і діловий, і вечірній жіночий одяг, а завдяки копіткій роботі модельєрів - на будь-яку фігуру і на різний вік є що вибрати.


ТМ Vilenna

На сьогодні пропонується великий вибір одягу для дівчат і молодих жінок від торгової марки Vilenna. У цьому одязі кожна жінка відчує себе привабливою і неповторною. У моделях поєднуються елегантність крою, додатковий комфорт, екологічність і натуральні матеріали. Асортимент вироблюваних товарів досить широкий. Vilenna - це комфорт і привабливість в одній торговій марці.


View Mode

View Мode - це унікальний дизайнерський одяг оригінальних фасонів. Надають лише якісну продукцію, розробкою якої займаються талановиті модельєри. Виробництво знаходиться в м. Харків.
Компанія пропонує модний і якісний одяг за привабливу ціну.
Ви завжди виглядатимете стильно і комфортно, носячи унікальні речі від бренду " View mode"!


TM Modus

Впродовж більш ніж 14 років триває робота і розвиток на українському ринку компанії Modus (м. Харків) - підприємства, яке зайняло провідне місце у виробництві і оптових постачаннях модного сучасного одягу для жінок. Наявність власної лінії виробництва одягу для жінок є однією з найсерйозніших переваг цієї торгової марки. Компанія крокує в ногу з часом і гарантує своїм клієнтам завжди актуальну, затребувану на ринку продукцію.
Кожну колекцію розробляє цілий штат фахівців - технологів-модельєрів, дизайнерів, які знаходяться в курсі усіх поточних світових тенденцій стилю і моди.
Сучасне японське устаткування, тканини і фурнітура високої якості дозволяють створювати речі, які радують красою, і міцністю.


Альпама

Купуючи жіночий одяг від Альпама (м. Харків), сучасні жінки завжди виглядатимуть стильно і впевнено та одягатимуться по нових модних тенденціях.
Створюючи нові колекції, дизайнери і менеджери компанії враховують всі потреби купувальниць, споживчий попит і сучасні модні напрями. Для пошиття моделей використовуються сучасні матеріали і тканини високої якості вітчизняного і іноземного виробництва.
Ви зможете належним чином оцінити постійне оновлення асортименту моделей, різноманітність кольорів і фасонів.


ТМ Carica

ТМ брендового одягу Carica (м. Харків) пропонує широкий асортимент витончених моделей і оригінальних фасонів жіночого одягу, що відповідають останнім модним тенденціям. У асортименті є як лаконічні повсякденні, так і сукні для урочистих випадків.
Ця торгова марка є брендом жіночого одягу, що нестримно розвивається. При виробництві одягу використовуються сучасні технології і високоякісні комплектуючі, що дозволяє займати гідне місце серед фаворитів мільйонів жінок.
ТМ Carica точно знає, що хоче дівчина!


Ghazel Харків

Компанія " GHAZEL" є виробником жіночого одягу європейського зразка і знаходиться в м. Харків. Основна концепція - продукція, що поєднує в собі креативний дизайн, високий рівень якості і доступну ціну. ТМ " GHAZEL" - жіночий одяг, середніх і великих розмірів на будь-який смак. Орієнтована на жінок будь-якого віку, є як діловий, так і одяг для відпочинку.
Місія компанії - допомогти красі врятувати світ.


ТМ GRAND UA

ТМ GRAND UA - молода компанія, що динамічно розвивається, упевнена в собі торгова марка, виробник актуального жіночого одягу.
Уся продукція випускається на власних виробничих потужностях в місті Харкові. У виробництві використовується імпортний трикотаж і фурнітура.
Основа колекцій - жіночий трикотаж і вироби з тканин.
Основні цілі компанії - створення затребуваних і конкурентоздатних колекцій, розвиток власного бренду.


Lenida

Вибираючи якісний одяг від компанії Lenida (м. Харків), ви завжди виглядатимете елегантно, стильно, а також будете впевнені у своїй неперевершеності - незалежно від статусу, віку, комплекції і інших чинників. Компанія відрізняється динамічним розвитком і прагне запропонувати вам самі кращі новинки з останніх дизайнерських трендів.
Для пошиття використовуються високоякісний трикотаж і найсучасніше устаткування, а усі роботи проводяться першокласними фахівцями.


Peony

Компанія PEONY - український виробник стильного жіночого одягу, знаходиться в м. Одеса.
Моделі суконь чудово підходять молодим і зрілим жінкам, струнким дівчатам і власницям пишних форм. Широку різноманітність забарвлень і фасонів знайдуть відгук навіть у самих прискіпливих модниць.
Колекції розробляються з урахуванням модних тенденцій і абсолютно усі моделі є оригінальними. Товари виготовляються з матеріалів вищої якості на сучасному устаткуванні.

 

SL - odejda

Компанія S&L - fashion collection одяг є виробником жіночого одягу і працює у сфері швейного виробництва вже більше 8 років.
Дизайн одягу, швидше класичний, чим епатажний, це стосується і фасонів, і колірної гами. Виробляючи одяг, компанія дотримується найсвіжіших тенденцій моди. Над постійним оновленням і створенням колекцій працює група досвідчених і креативних дизайнерів, конструкторів і технологів. Моделі відрізняються своєю прекрасною посадкою, роблять фігуру стрункішою і привабливішою, дуже зручні в носінні. І усе це завдяки використанню виключно якісних тканин і фурнітури.
Будьте неповторювані з S&L одяг.


Seventeen

Seventeen (м. Харьків) - це зручний, якісний, елегантний, модний і стильний одяг від виробника. Регулярне оновлення асортименту дозволить вам бути чарівним щодня.
Не відмовляйте собі в задоволенні вбиратися в першокласний жіночий одяг від компанії Seventeen.


Valery Style

Виробник жіночого одягу VALERY - STYLE (м. Хмельницький) працює на ринку легкої промисловості з 2000 року. Компанія має власну модельно-конструкторську і виробничу базу, сучасне устаткування.
У них не лише велика різноманітність моделей, але і багатий вибір забарвлень, фурнітури і фактур тканин. Авторський дизайн і оригінальне трактування сучасної моди є результатом згуртованої роботи команди професіоналів.
Випускають жіночий молодіжний одяг під своєю зареєстрованою торговою маркою "VALERY STYLE TM".
Увесь одяг, що випускається, проходить контроль якості і підтверджується сертифікатом відповідності.


ТМ Трикобах

Дата заснування підприємства - 2004 рік.
Повний цикл виробництва одягу, починаючи від створення ескізів, розробки програм для в'язального устаткування, в'язання виробів і закінчуючи упаковкою готової продукції, відбувається на підприємстві в Україні, м. Хмельницькому.
Підприємство обладнане сучасними в'язальними машинами " STOLL" (Німеччина), вишивальною технікою " TAJIMA" (Японія), швейним устаткуванням " PFAFF" і " PEGASUS". Співпраця з турецькими, польськими, українськими провідними виробниками пряжі і трикотажних полотен, дозволяє пропонувати високоякісну продукцію за конкурентоздатними цінами.
Уся продукція сертифікується згідно з Державним Стандартом України.

 

Angelina

Торгова марка «Angelina» з 2005 року пропонує стильний молодіжний жіночий одяг від виробника. Виробництво знаходиться в м. Хмельницький.

При створенні моделей цієї торгової марки зливаються воєдино останні тенденції світової моди і стильові переваги клієнтів, а також креативні ідеї модельєра - конструктора з понад 15 річним стажем роботи. Перевірка якості виробів відбувається на всіх етапах виробництва і повністю задовольнить найвибагливішого покупця.

Купуючи одяг від «Angelina», Ви можете бути впевнені в його якості і оригінальності.

 

Tanita-Romario

Сучасний модний одяг від компанії «Tanita-Romario» з 2011 року - це ексклюзивні вечірні наряди, які не залишать байдужою жодну жінку. Діловий захід, свято або важлива для Вас зустріч - всюди власниця наряду від модного бренду буде відчувати себе загадковою, жіночною і витонченою.

При виробництві модних жіночих убрань торгова марка «Tanita-Romario» використовує красиві тканини і фурнітуру. Виробництво одягу ведеться на високоякісному обладнанні від кращих японських виробників.

Цінова політика компанії - прагнення, що б Ви завжди могли придбати вподобані Вами речі за прийнятною ціною. Модний жіночий одяг зовсім не повинен бути дуже дорогим.

 

Модний острів

Компанія «Модний острів» вже більше 4 років займається виробництвом жіночого одягу. Виробництво знаходиться в м Харків.

Концепція компанії - доступність, якість, зручність і функціональність. Одяг «Модний острів» - це експресія, втілена в тканини. Виробник Модний острів ретельно працюємо над тим, щоб продукція дарувала радість кожному покупцю.

 

Отримайте 10% знижки на ваше перше замовлення!!!

За підписку на наші новини.

*Висилаємо листи не частіше 1 раза на тиждень і лише з найкращими пропозиціями :)