ПН-СБ З 9-00 ДО 20-00, НД - вихідний

Про нас - магазин плаття Candy Style - працюємо, щоб Вам було зручно

Минуло 4 роки, як почав працювати Інтернет магазин суконь з приміркою Candy Style.

 

Так само як і Вам, нам не вистачало часу (а іноді й бажання) ходити по магазинах, ринках у пошуках потрібного наряду.

Так само як і Вас, нас деколи не влаштовував рівень обслуговування в магазинах.

І точно так само, як усі, ми шалено переживали кожного разу, коли намагалися купити одяг через Інтернет.

 

З цих всіх страхів і побоювань і виникла ідея саме он-лайн магазину з приміркою. Адже так зручно, коли тобі привозять у зручний час одяг додому (або навіть на роботу), ти міряєш, вибираєш і купуєш тільки те, що найбільше сподобалося.

             

Чому тільки сукні?

Тому що ми щиро вважаємо, що сукня - сама універсальна, жіночна і елегантна одиниця гардеробу. Сукня - самодостатня, купив - одягнув і ніяких проблем. І ще одне - суконь ніколи не буває багато!

Ми вирішили надати максимально можливий вибір саме суконь, і будемо розширювати його і далі, щоб надати Вам всі можливі варіанти для будь-якої події.

 

 Ваше бажання для нас закон!

Для Вашої зручності ми привозимо замовлення і в 8 ранку і о 9 вечора, і в будні, і у вихідні - бо розуміємо, що всі люди зайняті і день кожної з нас йде далеко за межі 18: 00 ...

Ми привозимо до 8 суконь, щоб забезпечити Вам максимальний вибір, а якщо у Вас немає часу, готові по Вашим критеріям підібрати моделі самостійно. 

І якщо навіть Ви передумали, це теж не біда, ми готові прийняти товар назад (обміняти його або повернути гроші).

 

Купуймо українське!

Ми вибираємо для Вас найкращі сукні тільки від українських виробників. Повірте, нашій країні є чим пишатися. В Україні насправді є великий вибір гідних швейних фабрик, які виробляють відмінну продукцію. Повірте і перевірте: нам є що купувати і одягати. І ці речі вироблені в Україні.

 

Ми трудимося для Вас. З любов'ю до України, з великою повагою до кожної купувальниці і з надією на щасливе майбутнє для всіх нас!

 

Ваш магазин суконь з приміркою Candy Style.