ПН-СБ З 9-00 ДО 20-00, НД - вихідний

Які виробники у нашому інтернет-магазині суконь:

V&V 

Компанія " ВВ" працює у сфері швейного виробництва з 1998 року в м. Одеса. Підприємство спеціалізується на виробництві жіночого одягу легкого асортименту. На початку 2009 року Держава відмітила швацьке підприємство " ВВ" як одного з Лідерів у своїй галузі. 
Виробництво укомплектоване новітнім устаткуванням, персонал проходить строгий конкурсний відбір. Одним з найважливіших напрямів діяльності підприємства " ВВ" є прагнення до постійного оновлення моделей, що випускаються і їх широкого асортименту. Ретельний підхід до вибору тканин і їх якості.
У колекціях можна побачити як повсякденний, так і діловий, і вечірній жіночий одяг, а завдяки копіткій роботі модельєрів - на будь-яку фігуру і на різний вік є що вибрати.

Angelina

Торгова марка «Angelina» з 2005 року пропонує стильний молодіжний жіночий одяг від виробника. Виробництво знаходиться в м. Хмельницький.
При створенні моделей цієї торгової марки зливаються воєдино останні тенденції світової моди і стильові переваги клієнтів, а також креативні ідеї модельєра - конструктора з понад 15 річним стажем роботи. Перевірка якості виробів відбувається на всіх етапах виробництва і повністю задовольнить найвибагливішого покупця. Купуючи одяг від «Angelina», Ви можете бути впевнені в його якості і оригінальності.

 

Seventeen

Seventeen (м. Харьків) - це зручний, якісний, елегантний, модний і стильний одяг від виробника. Регулярне оновлення асортименту дозволить вам бути чарівним щодня.
Не відмовляйте собі в задоволенні вбиратися в першокласний жіночий одяг від компанії Seventeen.

 

Модний острів

Компанія «Модний острів» вже більше 4 років займається виробництвом жіночого одягу. Виробництво знаходиться в м Харків. Концепція компанії - доступність, якість, зручність і функціональність. Одяг «Модний острів» - це експресія, втілена в тканини. Виробник Модний острів ретельно працюємо над тим, щоб продукція дарувала радість кожному покупцю.

 

РІ МАРІ

Швейне підприємство було засноване в 2008 році в м. Харків. Відтоді і до сьогоднішнього дня кожна модель створюється з розумінням потреб жінки у сучасному світі, її бажань і навіть капризів. 
Спираючись на європейські стандарти якості, ретельно підбираються тканини з унікальним малюнком, до дрібниць відпрацьовуються лекала, в пошитті виробів дотримується бездоганна акуратність. Тонкий смак і увага до деталей створюють істинно жіночні силуети з ідеальною посадкою по фігурі.
Сучасна жінка розумна, ніжна, непередбачувана... Вона справжня! У неї дивовижне почуття стилю і розумний підхід до моди. ТМ "Рі Марі" чуйно реагує на модні тенденції, що змінюються, щоб від сезону до сезону запропонувати вам дійсно трендові моделі.

 

SL - odejda

Компанія S&L - fashion collection одяг є виробником жіночого одягу і працює у сфері швейного виробництва вже більше 8 років. 
Дизайн одягу, швидше класичний, чим епатажний, це стосується і фасонів, і колірної гами. Виробляючи одяг, компанія дотримується найсвіжіших тенденцій моди. Над постійним оновленням і створенням колекцій працює група досвідчених і креативних дизайнерів, конструкторів і технологів. Моделі відрізняються своєю прекрасною посадкою, роблять фігуру стрункішою і привабливішою, дуже зручні в носінні. І усе це завдяки використанню виключно якісних тканин і фурнітури.
Будьте неповторювані з S&L одяг.