ЩОДЕННО З 9-00 ДО 20-00

Повернення суконь

Вибираючи товар, ми дуже просимо Вас уважно обирати розмір (згідно з Таблицею Розмірів, або порад - Як правильно підібрати розмір). Якщо у Вас є сумніви, ми будемо раді надати Вам свою допомогу і консультацію. Зверніться до нас за телефонами (098) 980-70-24, (063) 843-38-18 або заповніть форму зворотнього зв'язку в розділі Контакти. Це убереже Вас від незручностей, які можуть бути пов'язані з поверненням товару.


Доставляючи Вам товар для примірки і вибору, ми якісно відбираємо товар, перевіряємо його. Додатково, Ви можете оглядати товар так довго, як Вам буде зручно. Тому, ми віримо, що за допомогою послуги Примірка, що Ви отримаєте вибрану сукню ідеальної якості, не згаявши зайвого часу.
Відправляючи товар Новою Поштою, ми обов'язково перевіряємо його на наявність дефектів і браку, таким чином, відправка клієнтові товару з браком виключена.

 

Згідно закону України "Про захист прав споживачів", Ви можете повернути товар протягом14 днів з моменту отримання. Обов'язковою умовою є збереження первинного вигляду (етикетки, бирки, упаковки, і документу, що підтверджує оплату товару - чек при оплаті кур'єрові або товарно-транспортна накладна при оплаті на Новій Пошті).
Якщо з якоїсь причини Ви бажаєте повернути отриманий товар, для того, щоб ми змогли оперативно вирішити це питання і повернути Вам гроші, будь ласка - зв'яжіться з нами (напишіть нам за допомогою Зворотнього зв'язку на сайті, або зателефонуйте по вказаних в Контактах номерах). Далі, оператор підтримки клієнтів уточнить у Вас усі необхідні деталі.


Порядок повернення :
Якщо Ви отримали товар кур'єром по м. Київ:
1. Зв'яжіться з нами для визначення зручної дати і часу, коли кур'єр зможе під'їхати до Вас для здійснення повернення товару.
2. Укладіть акуратно товар, який Ви поовертаєте. Вкладіть також товарну накладну, усі ярлики, етикетки. Прикладіть, будь ласка, Ваш опис причини повернення.

3. Віддайте кур'єрові товар і отримаєте грошові кошти. Увага, оплата доставки здійснюватиметься покупцем. Таким чином, Ви отримаєте сплачені гроші за мінусом вартості доставки (70 грн).

4. Якщо Ви оплачували товар банківською картою, Ви отримаєте грошові кошти впродовж 10 днів з моменту отримання нами товару. Повернення грошей буде здійснено на ту ж карту, з якою проводилася оплата. В цьому випадку, повернена буде сума за мінусом вартості доставки (70 грн) та інших можливих платежів, якщо такі передбачені тарифами Вашого банку.

Якщо Ви отримали товар післяплатою за допомогою кур'єрської служби Нова Пошта:

1. Упакуйте акуратно товар, який Ви повертаєте. Вкладіть товарну накладну, усі ярлики, етикетки. Прикладіть, будь ласка, Ваш опис причини повернення.

2. Впродовж 14 днів (не рахуючи дня отримання) Вам потрібно відправити товар кур'єрською службою "Нова Пошта". ПІБ отримувача та номер складу для зворотньої пересилки повідомить Вам менеджер, при узгодженні повернення.

Важливо!
- Плата за зворотну пересилку товару здійснюється покупцем. 

3. Впродовж 10 днів після отримання нами товару, ви можете отримати гроші поштовим переказом через ваше відділення Укрпошти. Зверніть увагу, що комісія за переказ грошей оплачується покупцем.

4. Будь ласка, зв'яжіться з нами, для уточнення деталей переказу грошових коштів. Обов'язково правильно вказуйте Ваше прізвище, ім'я, по батькові (як в паспорті), інакше відділення зв'язку вимушене будемо відмовити Вам у видачі переказу.

Візьміть до уваги, що:
- Не відшкодовується вартість товарів, повернених з порушенням умов повернення (наприклад, ви переслали товар не повністю, частково без пломб/ярликів або з відірваним ярликом), при цьому товар зворотній пересилці клієнтові не підлягає.